Kas yra numerologija?

Pradėkime nuo svarbiausio klausimo… Kas yra numerologija?

Numerologija – tai žinios apie skaičių reikšmes, kurios apibūdina žmogaus charakterį, sukuria jo psichologinį portretą, nusako jo galimybes, bei nurodo kelius kaip panaudoti stipriasias puses. Tai greitas ir paprastas metodas, besiriamiantis žmogaus gimimo data.

Galima sakyti jog numerologija yra ezoterinis savęs pažinimo metodas. Ezoterika – tai žinios, kurios buvo perduodamos iš lūpų į lūpas apie pasaulio tvarką ir žmogų, kaip jo dalį. Be to, tai žinios patvirtintos jutimais, ir kurios remiasi asmeniniais žmogaus atradimais. Jeigu mokslas siekia objektyvumo, tai ezoterika yra subjektyvi ir skatina mus individualiems realybės suvokimams.

Kokia numerologijos nauda?

Greitai ir paprastai diagnozuojantis asmenybę ir jos potencialą pagal gimimo datą.

Ką galima sužinoti iš skaičių?

Numerologijos nauda – greiti atsakymai į kasdieninius gyvenimo klausimus:

  • kokią profesiją/veiklą pasirinkti
  • kodėl aš taip pavargtu darbe
  • kodėl nesutariu su artimaisiais
  • koks mano gyvenimo tikslas
  • ko aš noriu
  • kodėl man nesiseka

Kokia yra numerologijos istorija?

Numerologija šiandien pirmiausia suprantama kaip populiarioji psichologija arba žmogaus psichologinio portreto sudarymas pagal gimimo datą, remiantis skaičiais. Analizės metu skaitmenys nuo 1 iki 9 surašomi į lentelę, populiariai vadinamą Pitagoro kvadratu.

Numerologijos tradicija yra sena. Vakarų numerologija priskiriama Pitagorui, kuris gyveno IV-V a. pr. Kr. Ii bandė skaičiais aprašyti daugybę gyvenimo sričių, taip pat ir žmogų.

Reikia paminėti, kad yra ir kitų numerologinių krypčių: vedų, kabalos, kiniečių, Taro kortų.

Mes remiamės numerologijos metodu, kuris remiasi Pitagoro tradicija. Tai yra metodas jungiantis logiką ir intuiciją, bei greitai ir paprastai diagnozuojantis asmenybės potencialą pagal gimimo datą.

Leave a Reply

%d bloggers like this: