Apie mus

Mano skaičiai – tai šeimos verslas. Mūsų tikslas yra motyvuoti žmones gilintis į savo vidų, ieškoti vidinių resursų, surasti neatrastus charakterio bruožus ir jais pasinaudoti. Kodėl pradėjome šią veiklą? Nes visiems reikia įkvėpimo!

Lina

Skaičius visada mylėjau, daug su jais savo gyvenime dirbau. Be to, daug keliavau, aplankiau daug šalių, sutikau daug įvairių žmonių. Visada domėjausi burtais, astrologija, chiromantija. Visada domino nematomas pasaulis ir jo paslaptys. Buvo įdomu kas bus su manimi, nes vis skubėjau gyventi, todėl reikėdavo įkvėpimo, palaikymo, motyvacijos. Ne kartą lankiausi pas įvairius burtininkus, žiniuonius ir astrologus, kol pati tapau numerologe.

Kodėl numerologija? Nes gyvenime buvo situacija, kai reikėjo palaikymo, naujų idėjų, bei kitokio požiūrio, o galiausiai, drąsos. Žmonės, kurie tuo metu buvo šalia, man padėti negalėjo, nes tiesiog neturėjo man reikalingos patirties. Taigi palaikymas atėjo per numerologiją.

Kartais skaičiai pasako daugiau negu žodžiai. Su laiku prikaupiau daug žinių ir patirties, taigi atėjo laikas tuo pasidalinti su kitais.

Studijos: VU ir ekonomistėsmatematikės diplomas; Vadyba Jean Moulin universitete Lijone (Prancūzija); Psichologijos kursas Yale universitete (JAV); Praktinės numerologijos mokykla „Ideal“ (Rusija).

Vita

Žmogus ir jo elgesio motyvai man visada buvo įdomu, todėl ir savo daktaro darbui pasirinkau su žmonių psichologija susijusią temą – ego pasireiškimą žmoguje ir per didelio ego pasėkmes asmeninėje ir darbinėje srityse.

Visada domino praktinė psichologija: kaip save motyvuoti mokymuisi, kaip gerai nusiteikti egzaminui, kurių mano gyvenime buvo labai daug, kaip tapti vienintele konkurso laimėtoja, galiausiai, kaip skaityti įdomią paskaitą.

O numerologija būtent ir įkvepia pasitikėjimui savimi, savo individualumo įvertinimui, savo savivertės suvokimui bei pozityvumui.

Suradę savo unikalumą, mes esame nepakartojami ir nenukonkuruojami.

Studijos: Ekonomikos bakalauras MRU; Verslo psichologijos magistras Londono Karališkojoje mokykloje (Anglija); Daktaro lapsnis Surrey universitete (Anglija); Praktinės numerologijos mokykla „Ideal“ (Rusija).


Norėtumėte kurti bendrus projektus?


%d bloggers like this: