Paslaugos

Mūsų paslaugos – psichologinė diagnostika pagal gimimo datą.

Psichologinis portretas (vieno asmens, 2 A4 puslapiai raštu + 30min konsultacija*)

Žmogaus psichologinio portreto aprašymas, pagrindinio žmogaus skaičiaus paaiškinimas, individualaus potencialo išgryninimas, stipriųjų charakterio pusių analizė. SUŽINOK savo charakterį iš skaičių. NUSTEBK nauju požiūriu į save. SUPRASK savo stipriąsias puses. ATRASK savo potencialą. SURASK savo problemas. PAVERSK trūkumus privalumais. *Konsultacija (online arba telefonu) neprivaloma, tačiau naudinga turintiems klausimų bei ieškantiems detalesnių paaiškinimų.

€30.00

Poros psichologinė charakteristika (du asmenys, 3 A4 puslapiai raštu + 30 min konsultacija*)

Dviejų asmenų psichologinių charakterių bei jų atitikimų aprašymai, stipriosios ir silpnosios poros savybės. PAŽINK save iš skaičių. PALYGINK savo antrą pusę ir save. IŠNAGRINĖK jūsų poros potencialą. ATRASK naujas galimybes. SUŽINOK kas jus „veža“. SUPRASK kas trukdo ir ko trūksta. SURASK poros galimas problemas. SUŽINOK pasiūlymus jūsų porai pagal numerologiją. NUSTEBK netikėtais atradimais. *Konsultacija (online arba telefonu) neprivaloma, tačiau naudinga turintiems klausimų bei ieškantiems detalesnių paaiškinimų.

€55.00

Profesijos tinkamumas (vieno asmens, 2 A4 puslapiai raštu + 30min konsultacija*)

Psichologinė charakteristika ir paaiškinimas, kokios profesijos labiau tiktų ar netiktų ir kodėl. SUŽINOK koks tu? Uždaras ar atviras? Mąstytojas ar kalbėtojas? PAGALVOK ar tu mėgsti dirbti vienas ar komandoje? Mėgsti kurti ar vykdyti? SUPRASK ar tau patinka fiksuotos darbo valandos ar individualus darbo grafikas? ATSAKYK SAU ar tave labiau traukia pastovus darbas ir pastovus darbo užmokestis? Ar darbas su projektais, kurie greit baigiasi ir pajamos pagal susitarimą? IŠSIAIŠKINK ar moki organizuoti ir vadovauti? Ar nori vykdyti pavedimus? GALIAUSIAI SURASK kas tave tikrai „veža“! *Konsultacija (online arba telefonu) neprivaloma, tačiau naudinga turintiems klausimų bei ieškantiems detalesnių paaiškinimų.

€30.00

people gathered inside house sitting on sofa

Paskaitos ir renginiai

Privačios paskaitos apie numerologiją, numerologės užsakymas renginiams.

%d bloggers like this: